02.02.2018 21:22 72 wyświetleń

Podsumowanie plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

W piątek, 2 lutego 2018 r. w Hotelu Beskid odbyło się uroczyste podsumowanie plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Zorganizowana Gala oprócz sportowców, trenerów i działaczy zgromadziła także sądeckich parlamentarzystów oraz samorządowców.  Była to 15 edycja tego wspaniałego przedsięwzięcia w naszym regionie, w której wzięło udział aż 91 sądeckich sportowców. Zwycięzcą konkursu został Klemens Ogórek - zawodnik Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin. Zawodnikiem Klubu jest także Karolina Sekuła, która zdobyła drugie miejsce, z kolei trzecie miejsce należało do Roberta Ruchała – zawodnika brazylijskiego Jiu-Jitsu i MMA. Podczas tegorocznej gali po raz pierwszy wręczono nagrodę dla najlepszego sportowca roku, którym okazał się kajakarz Dariusz Popiela. Przyznano także nagrody specjalne w kategorii: Sportowa impreza 2017 dla organizatorów Gali DSF Kickboxing Challange; nauczycielem roku został Tadeusz Olszewski - trener SKPS Dunajec; Prezes roku to Andrzej Danek (Sandecja); Trener roku - Radosław Mroczkowski (Sandecja), z kolei

drużyna roku - Sandecja Nowy Sącz; Sponsor roku - Zbigniew Szubryt; Wyczyn roku - Beata Leśnik (Mistrzostwo Świata w kickboxingu). Najbardziej medialnym sportowcem był Tomasz Brotoń (kickboxing – Fight House 27).